PRACA

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Techniczny Serwisanta
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz koleżeńską atmosferę, zasady fair play i możliwość awansu? My też tak mamy, dlatego zapraszamy do naszego zespołu!

Obowiązki:
Wspomaganie codziennej pracy serwisanta podczas podłączania nowych klientów, naprawy infrastruktury sieci Rybnet oraz instalacji klienckich.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nabycia praktycznej wiedzy
  • możliwość dalszego rozwoju
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole serwisowym
Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
  • zmysł techniczny
  • zdolności manualne, umiejętność operowania narzędziami (wiertarka, młotek, śrubokręt itp.)
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaradność, samodzielność, dokładność
  • brak lęku wysokości
  • komunikatywność
  • kultura osobista
Dodatkowymi atutami będą umiejętności związane z budową/serwisem sprzętu komputerowego, platformą Mikrotik, sieciami komputerowymi, konfiguracją domowego sprzętu sieciowego.

CV prosimy przesyłać na adres praca@rybnet.pl z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."