PRACA


Marzy Ci się praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym i młodym zespole? W miejscu w którym możesz się rozwijać i wdrażać swoje pomysły w życie? Jeśli tak, to zapraszamy do nas. Jesteśmy wiodącym na lokalnym rynku dostawcą usług Internetu Światłowodowego oraz Telewizji Cyfrowej. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od 21 lat i zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu: Serwisanta Sieci Telekomunikacyjnych.

Nie musisz mieć wykształcenia wyższego i 10 lat doświadczenia. Jeśli jesteś komputerowym freakiem, pozytywnie nastawionym do ludzi. Posiadasz prawo jazdy. Znasz podstawy Linuxa oraz Mikrotika, chętnie się uczysz i lubisz wyzwania - zapraszamy do nas :)

Dlaczego warto aplikować?
  • dostaniesz umowę o pracę,
  • do wynagrodzenia otrzymasz również premię (wysokość wynagrodzenia oraz premii będzie zależała od Ciebie, Twojej wiedzy i umiejętności) oraz dodatek frekwencyjny,
  • nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość testowania nowego sprzętu,
  • możesz korzystać z karty MultiSport,
  • możesz korzystać z ubezpieczenia grupowego,
  • gwarantujemy świetne imprezy firmowe!
Prosimy o wysłanie CV na adres praca@rybnet.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:

"'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Termin nadsyłania dokumentów aplikacyjnych: 31-01-2021 r.