Chętnie pomożemy: +48 32 441 4000 | biuro@rybnet.pl
A++
E-bok

Jaki Internet do firmy wybrać?

Każdy przedsiębiorca wie, jak ogromne znaczenie dla funkcjonowania firmy posiada szybkie i niezawodne łącze internetowe. Aby móc się nim cieszyć i czerpać z korzyści, jakie zapewnia, trzeba jednak dokonać odpowiedniego wyboru. Zastanawiasz się, jaki Internet będzie najlepszy dla Twojej firmy? Sprawdź!


Łącze internetowe dla wymagającego biznesu – jak wybrać?

Dobre połączenie internetowe w firmie to dziś podstawa. Niezależnie od branży, w obecnych czasach nie da się bez niego prowadzić działalności. Internet dla firmy powinien różnić się od Internetu, jaki wystarcza nam w zasięgu własnego domu. W jaki sposób wybrać więc odpowiednią usługę, pakiet i dostawcę? Warto wziąć pod uwagę czynniki takie, jak:

  • wielkość obiektu, który ma obejmować Wi-Fi;
  • ilość pracowników korzystających z sieci;
  • pożądana prędkość połączenia;

Na tej podstawie dobieramy typ Internetu – stacjonarny – oraz dodatkowe usługi, które będą wpływały na jakość i wydajność pracy w firmie. Przy wyborze dostawcy rozważ ponadto aspekty takie jak gwarancja oraz sprawność serwisu technicznego.

Światłowodowe rozwiązania dla firm – szybki i niezawodny Internet

Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym dziś w firmach (ale także mieszkaniach prywatnych) jest światłowód. Wykonane z włókna szklanego lub tworzywa sztucznego przewody światłowodowe posiadają tę zaletę, że umożliwiają niezwykle szybkie przesyłanie danych. To bardzo istotne w przypadku każdego przedsiębiorstwa, gdyż szybsza wymiana informacji oznacza wydajniejszą pracę i większą oszczędność czasu. Co więcej, światłowód łączy w sobie prędkość połączenia z jego jakością – dlatego właśnie sprawdza się świetnie w firmach, gdzie z Internetu korzysta jednocześnie wiele osób. To rozwiązanie, które dziś jest już standardem – jego plusem jest również szybki i sprawny montaż infrastruktury światłowodowej.!


Nielimitowany Internet do biura – postaw na Rybnet

Szukasz szybkiego Internetu dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą Rybnetu. Jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Słyniemy z niezawodnego i bardzo szybkiego połączenia, na którym wielu z naszych klientów polega w trakcie pracy zdalnej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że Internet dla firmy musi spełniać znacznie więcej wymagań niż ten dla domu. Dlatego właśnie przedsiębiorcom oferujemy kilka zróżnicowanych pakietów, które zapewniają dostęp m.in do łącz symetrycznych, usługi fax2mail-mail2fax, kolokacji serwerów oraz dzierżawy włókien światłowodowych. Wszystko to oczywiście pod stałym nadzorem naszych specjalistów, którzy służą błyskawiczną pomocą i poradą w każdej problematycznej sytuacji.

Wybór Internetu dla firmy to bardzo ważna sprawa. Jeśli szukasz dostawcy, który gwarantuje szybkość i niezawodność połączenia, postaw na Rybnet. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na firmowej stronie internetowej.

Zobacz również

Cyberbezpieczeństwo
20 stycznia 2023
Co nas czeka w 2023 roku?

W ubiegłym roku, ze względu na Wasze liczne zgłoszenia, bardzo dużo pisaliśmy o cyberbezpieczeństwie. Niewątpliwie jest to temat, który interesuje Was, najbardziej. Pisaliśmy o phishingu czy o podejrzanych SMS, które nieustannie zmieniają swoją formę. Co zatem czeka nas w 2023 roku?

Czytaj więcej
Cyberbezpieczeństwo
20 grudnia 2022
Co to jest uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA)?

Ostatnio temat bezpieczeństwa w Internecie z uwagi na okres świąteczny jest, powiedzmy sobie na topie. Dodatkowo wzrost incydentów dot. cyberprzestępczości powoduje, że szukamy co raz to lepszych zabezpieczeń w sieci. Co zatem należy zrobić, aby zadbać o swoje zasoby w sieci?

Czytaj więcej
Cyberbezpieczeństwo
30 listopada 2022
Jak bardzo będzie Ci wstyd, gdy ransomware udostępni Twoje zdjęcia i pliki w internecie?

Co by się stało, gdybyś dzisiaj utracił dostęp do swojego urządzenia? Czy jesteś w stanie rozpoznać oznaki oszustwa typu ransomware?

Czytaj więcej
Nie wiesz co wybrać?
Oczekujesz więcej?

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej propozycji!

Na pewno nie masz czasu na reklamy. Wpisz telefon i od razu podamy Ci cenę i zakres promocji.

lub

PS. Dziękujemy, że nas odwiedziłeś! :)