Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
O Nas
Marka Rybnet istnieje na rynku od 22 lat. Znana jest już bardzo dobrze mieszkańcom Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Czerwonki-Leszczyn, Pszczyny czy Żor jako operator telekomunikacyjny świadczący usługi szybkiego Internetu Światłowodowego. Siła marki Rybnet wywodzi się z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, którzy tę markę tworzyli i codziennie ją udoskonalają, a wraz z nią najlepszą jakość wszystkich usług, które oferujemy Państwu od lat.

Obecnie budujemy wyłącznie nowoczesne sieci światłowodowe w standardzie FTTH, tym samym nieustannie powiększając zasięg sieci o nowe obszary budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych na terenie województwa śląskiego.

Świadczymy również usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz usługi telefoniczne, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Znamy doskonale potrzeby klientów i staramy się do nich dostosować. Naszym klientom zapewniamy również pomoc techniczną, informatyczną i obsługę serwisową na najwyższym poziomie.

Poprzez dynamiczny rozwój dziś możemy już śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych regionalnych operatorów telekomunikacyjnych. Fakt ten niewątpliwie potwierdza duża ilość zadowolonych klientów.

Jesteśmy członkiem:

Międzynarodowej organizacji RIPE Network Coordination Centre

kike-logo
Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej